Lubomyr, 24.06.2026
Super miejsce. Genialna obsluga. Przepiękne kwiaty i bukiety. Korzystam od lat
Cornelius, 23.06.2026
Miła obsługa. Ładne bukiety na każdą okazję.
Wacława, 22.06.2026
piekny storczyk, mama zachwycona - dziekuje! I na pewno powroce :)
Piotr, 21.06.2026
Wszystko sprawnie i sympatycznie.. w rozsądnej cenie!! Dzięki