Wiktor, 25.06.2026
Rewelacyjna kwiaciarnia. Dwa razy korzystałem i oba boxy były bardzo ładne i świeże.
Lubomyr, 24.06.2026
Super miejsce. Genialna obsluga. Przepiękne kwiaty i bukiety. Korzystam od lat
Cornelius, 23.06.2026
Miła obsługa. Ładne bukiety na każdą okazję.
Wacława, 22.06.2026
piekny storczyk, mama zachwycona - dziekuje! I na pewno powroce :)